Mikołajki w ZSAE Karolewo

W dniu 06.12.2017 roku w ZSA-E Karolewo odbyły się szkolne Mikołajki.
Na pierwszej godzinie lekcyjnej odbył się ,,Bieg Mikołajów". Udział w nim brało 5 osób z każdej klasy. Tor z przeszkodami na sali gimnastycznej zachwycił uczniów oraz nauczycieli. Pierwsze miejsce zajęła klasa IV technikum, drugie miejsce klasa II technikum, a trzecie miejsce klasa III technikum. W biegu brała jeszcze udział klasa I technikum. "Twórcze Pisanie" odbyło się na lekcji drugiej w sali nr 10. Trzech uczniów z każdej klasy pisało list do świętego Mikołaja. Pierwsze miejsce zajęła klasa I Branżowa, drugie miejsce klasa IV technikum, trzecie miejsce klasa II technikum. Udział brała również klasa I i III technikum.
Na 3 lekcji robiono ozdoby świąteczne na kiermasz bożonarodzeniowy. Pierwsze miejsce zajęła klasa II technikum, drugie miejsce zajęła klasa III technikum, a miejsce trzecie ex aequo klasa I i IV technikum. Udział brała również klasa I Branżowa. Najbardziej czerwoną klasą okazała się klasa III technikum z największą ilością uczniów ubranych na czerwono. Drugie miejsce zajęła klasa IV technikum. Miejsce trzecie ex aequo I i II technikum. Udział brała również klasa I Branżowa, klasa II ZSZ i klasa III ZSZ.
Quiz wiedzy na lekcji 5 wygrała klasa IV technikum. Miejsce drugie zajęła klasa II i III technikum. Klasa I technikum zajęła miejsce trzecie. Udział w quizie brała jeszcze klasa I Branżowa. 6 lekcja była poświęcona na ocenę wystroju sal. Jury w składzie p. Anita Kowalewska, p. Anna Zamojdzin oraz samorząd uczniowski podjęło następującą decyzje : Miejsce Pierwsze zajęła klasa IV technikum, drugie miejsce klasa II technikum. Trzecie miejsce ex aequo klasa I i III technikum. Udział w tej konkurencji brała również klasa I Branżowa i klasa II ZSZ.
Ostatecznie w turnieju Mikołajkowym wygrała klasa IV technikum, drugie miejsce zajęła klasa II technikum, a klasa III technikum zajęła trzecie miejsce. Oto punktacja:

I MIEJSCE - KLASA IV TECHNIKUM - 46 pkt.
II MIEJSCE - KLASA II TECHNIKUM - 36 pkt.
III MIEJSCE - KLASA III TECHNIKUM - 32 pkt.
KLASA I TECHNIKUM - 20 pkt.
KLASA I BRANŻOWA- 18 pkt.
KLASA II ZSZ - 4 pkt.
KLASA III ZSZ- 2 pkt.

Dziękujemy klasom za zaangażowanie i liczymy na Wasz udział w kolejnych konkursach!

Oprac. Daria Jaszkowska (II technikum)
Samorząd Uczniowski