Miesięczne archiwum: październik 2016

XLI Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych – szkolne eliminacje: WYNIKI

W dniach 21-22 października odbyły się w naszej szkole eliminacje XLI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Składały się one z dwóch części, a udział w nich wzięło siedemdziesięciu uczniów Zespołu Szkół. Pierwsza część polegała na rozwiązaniu testu pisemnego zawierającego 60 … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania XLI Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych – szkolne eliminacje: WYNIKI została wyłączona

UBEZPIECZENIE UCZNIÓW 2016/2017

ubezpieczenie uczniów 2016/17 warunki ubezpieczenia tabela uszczerbku lub uszkodzenia ciala – podstawowa

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania UBEZPIECZENIE UCZNIÓW 2016/2017 została wyłączona

ZŁOTY MEDAL dla Justyny Łazarz z klasy I zasadniczej !!!

ZAWODY POWIATOWE W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH PRZYŁĘKI gm. BIAŁE BŁOTA 2016.10.03 W STRUGACH DESZCZU I NA ZALANYCH TRASACH BIEGOWYCH W LESIE W PRZYŁĘKACH GM. BIAŁE BŁOTA NASI SPORTOWCY ZDOBYLI 2 MEDALE I 6 DYPLOMÓW. DZIEWCZĘTA: 1 miejsce- Justyna Łazarz – … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania ZŁOTY MEDAL dla Justyny Łazarz z klasy I zasadniczej !!! została wyłączona

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W ŁUCZNICTWIE – TRZECIE MIEJSCE MARTY SMOLIŃSKIEJ !!!

W sobotę, na torach łuczniczych przy ul. Łopuskiego w Kołobrzegu odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorów, Juniorów i Juniorów Młodszych w łucznictwie. Marta Smolińska (Zryw Dobrcz) z klasy IV technikum architektury krajobrazu startowała w kategorii Juniorów i zdobyła w … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W ŁUCZNICTWIE – TRZECIE MIEJSCE MARTY SMOLIŃSKIEJ !!! została wyłączona

FILHARMONIA DLA KLASY PIERWSZEJ

Koncert Filharmonii Pomorskiej w oficynie dworskiej przy ZSA-E w Karolewie. Dla klas pierwszych odbyło się pierwsze spotkanie z muzykami z Filharmonii Pomorskiej pt. “Literatura i muzyka”. Polonezem Wojciecha Kilara z filmu “Pan Tadeusz” wprowadzono w temat przy pomocy wiolonczeli, skrzypiec … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania FILHARMONIA DLA KLASY PIERWSZEJ została wyłączona

SZKOLNY KONKURS ORKI

Tomaszewski Hubert i Karkosz Arkadiusz – najlepsi !!! Dnia 21 września 2016 roku na terenie Zespołu Szkół Agro-Ekonomicznych w Karolewie odbył się szkolny konkurs orki. Uczniowie klas rolniczych startowali w kategoriach: pług obrotowy i pług tradycyjny. Każda klasa mogła wytypować … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania SZKOLNY KONKURS ORKI została wyłączona

Zajęcia integracyjne klasy I technikum

Dzisiejszy dzień był chłodny, jednak nie dla klasy I Technikum. My, uczniowie i uczennice tej klasy wraz z wychowawcą Panią Karoliną Jendrzejewską oraz pod opieką Pań pedagog i psycholog: Renatą Jurak-Muziewicz i Jagodą Mocną wzięliśmy udział w … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Zajęcia integracyjne klasy I technikum została wyłączona

UBEZPIECZENIE – informacje

Informuję, że Rada Rodziców ZSA-E w Karolewie dokonała wyboru ubezpieczyciela dla naszych uczniów. Spośród kilku ofert rodzice wybrali ofertę firmy AXA. Rada Rodziców ustaliła, że podstawowa stawką ubezpieczenia będzie kwota 33 zł rocznie. Indywidualnie będzie istniała możliwość podwyższenia stawki … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania UBEZPIECZENIE – informacje została wyłączona

FUNDUSZ RADY RODZICÓW

Dużych zmian w systemie zbierania funduszy wspierających pracę szkoły dokonała obradująca w środę 21 września Rada Rodziców ZSA-E w Karolewie. Przychylono się do wniosku dyrektora, aby rozważyć obniżenie stawki wpłat na Radę Rodziców z dotychczasowych 100 na 80 zł. Ponadto … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania FUNDUSZ RADY RODZICÓW została wyłączona

Trzecia technikum – w nagrodę do kina!

Klasa trzecia technikum, która w roku szkolnym 2015/2016 wygrała Turniej Klas spędziła upalny wrześniowy piątek poza murami naszej szkoły – w Bydgoszczy. Dzień, zorganizowany przez wychowawcę klasy panią prof. Annę Ligman, rozpoczął się od spaceru jednymi z najstarszych ulic miasta. … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Trzecia technikum – w nagrodę do kina! została wyłączona