Miesięczne archiwum: maj 2017

TRWA REKRUTACJA

Informujemy, że w sekretariacie szkoły przyjmowane są podania uczniów/słuchaczy, którzy zamierzają rozpocząć naukę w roku szkolnym 2017/2018. Informujemy, że szkoła prowadzi nabór do: Czteroletniego Technikum Branżowej Szkoły I stopnia (dawniej zasadnicza szkoła zawodowa) Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych (po zasadniczej szkole … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania TRWA REKRUTACJA została wyłączona

Restauracja „od kuchni” – 3ZSZ w “Goloneczce”

Dnia 26.05.2017 r. w piątek odbyła się wycieczka zawodoznawcza dla kucharzy – uczniów klasy trzeciej zasadniczej zawodowej. Młodzież odwiedziła restaurację GOLONECZKA w Żołędowie. Została przywitana przez Panią Krystynę Zagórską – właścicielkę i wspaniale ugoszczona. Najpierw kucharz oprowadził uczniów po kuchni, … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Restauracja „od kuchni” – 3ZSZ w “Goloneczce” została wyłączona

Noc muzeów w Karolewie!

Noc muzeów to impreza kulturalna, polegająca na udostępnianiu muzeów, galerii i instytucji kultury, w wybranym dniu, w godzinach nocnych. Zespół Szkół w Karolewie posiada własną oficynę dworską, w której znajdują się różnorodne, ciekawe zbiory. Pomysł zorganizowania takiej imprezy narodził się … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Noc muzeów w Karolewie! została wyłączona

Karolewo – dzieciom…

W kwietniu odwiedzili nas uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 66 w Fordonie. Dzieci wzięły udział w konkursie “Mistrz dojenia sztucznej krowy” – pod kierunkiem pana Łukasza Najdowskiego, przejechały się ciągnikiem pod opieką naszych instruktorów jazdy – pana Noskow i pana … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Karolewo – dzieciom… została wyłączona

Z życia naszego muzeum

W kwietniu odbyło się uroczyste otwarcie wystawy rękodzieła słuchaczek Uniwersytetu Trzeciego Wieku z WSG. Panie pod kierunkiem instruktora Barbary Hipnarowicz przygotowały prace o tematyce wielkanocnej. Wystawione zostały także dzieła dzieci z placówki opiekuńczo-wychowawczej. Wystawę oficjalnie otworzyli: pani Anna Ligman (wicedyrektor … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Z życia naszego muzeum została wyłączona

ZAPROSZENIE DO KORONOWA

Społeczność szkolna Liceum Ogólnokształcącego im. Leona Wyczółkowskiego w Koronowie zaprasza na Koncert z Okazji Dnia Matki, który odbędzie się w piątek 26 maja o godz. 16:30 w amfiteatrze przy ulicy Paderewskiego, w ramach odchodów 70-lecia szkoły. Na scenie wystąpią: Młodzieżowa … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania ZAPROSZENIE DO KORONOWA została wyłączona

noc muzeów

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania noc muzeów została wyłączona

REKRUTACJA NA ROK 2017/18

Rodziców i uczniów zainteresowanych nauką w Zespole Szkół Agro-Ekonomicznych w Karolewie zapraszamy do zapoznania się z dokumentami zwiazanymi z rekrutacją uczniów. podanie_o_przyjecie_do_szkoly_2017 Podanie o internat

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania REKRUTACJA NA ROK 2017/18 została wyłączona

POLSKA BIEGA W KAROLEWIE

Gminny Ludowy Klub Sportowy w Dobrczu wraz z Wójtem Gminy Dobrcz zapraszają do wzięcia udziału w XI biegu „Polska Biega”. Startujemy w najbliższą sobotę tj. 20 maja br. o godz. 10:00 w ZSAE Karolewo. Udział w biegu podzielony został na … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania POLSKA BIEGA W KAROLEWIE została wyłączona