Osiągnięcia uczniów

Rok Laureaci i finaliści zawodów centralnych Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych Przedmiot Opiekun
2016 Paweł Kowalski mechanizacja rolnictwa Andrzej Dubielewski
2015 Dawid Koźlinka
Krystian Putynkowski
mechanizacja rolnictwa
produkcja roślinna
Andrzej Dubielewski
Piotr Zamojdzin
2014 Dawid Koźlinka
Krystian Putynkowski
mechanizacja rolnictwa
produkcja roślinna
Andrzej Dubielewski
Piotr Zamojdzin
2013 Dawid Koźlinka
Krystian Putynkowski
mechanizacja rolnictwa
produkcja roślinna
Andrzej Dubielewski
Piotr Zamojdzin
2012 Zieliński Tomasz mechanizacja rolnictwa Andrzej Dubielewski
2011 Zieliński Tomasz
Najdowski Łukasz
mechanizacja rolnictwa
produkcja roślinna
Andrzej Dubielewski
Piotr Zamojdzin
2010 Zieliński Tomasz mechanizacja rolnictwa Andrzej Dubielewski
2007 Knop Marek Olimpiada Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości Agnieszka Zalewska
2007 Górski Krzysztof mechanizacja Zbigniew Dolny
2006 Rocławska Marlena żywienie człowieka i gospodarstwo domowe Eugenia Noskow
2005 Sztyber Justyna
Rydzkowski Grzegorz
Lasota Jagoda
agrobiznes
produkcja roślinna
żywienie człowieka i gospodarstwo domowe
Agnieszka Zalewska
Piotr Zamojdzin
Mirosława Kalitowska
2004 Raniszewski Krzysztof
Lasota Jagoda
mechanizacja
żywienie człowieka i gospodarstwo domowe
Andrzej Dubielewski
Mirosława Kalitowska
2003 Raniszewski Krzysztof mechanizacja Andrzej Dubielewski
2002 Komosa Adrian mechanizacja Andrzej Dubielewski
1999 Małaczyński Michał produkcja roślinna Piotr Zamojdzin
1998 Plitt Leszek
Zadrożny Mariusz
produkcja roślinna
mechanizacja
Piotr Zamojdzin
Andrzej Dubielewski
1997 Zmudziejewski Grzegorz mechanizacja Andrzej Dubielewski
1995 Owieśny Jarosław produkcja zwierzęca Wiesława Bieńkowska
1987 Putynkowski Dariusz
Bleryk Wiesław
mechanizacja Ryszard Haniewicz
1986 Małaczyński Janusz mechanizacja Ryszard Haniewicz
1985 Rożek Grzegorz mechanizacja Ryszard Haniewicz
1984 Kiełpikowski Mariusz mechanizacja Ryszard Haniewicz
1983 Rożek Grzegorz mechanizacja Józef Bieńkowski
1982 Bociek Rafał
Guzik Krzysztof
Mazurkiewicz Jacek
Polachowski Franciszek
Prill Andrzej
mechanizacja Józef Bieńkowski
1981 Rojek Stanisław
Polachowski Janusz
Gordon Marian
Kiełb Danuta
ogrodnictwo
mechanizacja
mechanizacja
produkcja zwierzęca
Jadwiga Polachowska
Józef Bieńkowski
Eugenia Noskow
1980 Jeneralczyk Leszek produkcja roślinna Janusz Rypniewski
1979 Trojan Marek
Szczupacki Mirosław
produkcja zwierzęca
produkcja roślinna
Tadeusz Matuszak
Janusz Rypniewski
1977 Winiarski Janusz
Leśniewski Janusz
Górniewski Wiesław
Król Włodzimierz
Ryszard Witkowski