Uczennice klasy pierwszej technikum w roli nauczycielek chemii!!!

Dnia 24.10.2017 roku odbyły się warsztaty chemiczne dla dzieci z klas 0-4 w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Różannie. Dzieci wykonywały różne doświadczenia. Najbardziej podobała się im erupcja wulkanu. Najmłodsi z wielkim zaangażowaniem i radością wykonywali doświadczenia takie jak
ucieczka pieprzu, odbarwienie roztworu z czerwonej kapusty, napełnienie balonu dwutlenkiem węgla, a także zaginione pismo. W wykonywaniu pomagały uczennice klas pierwszych Stefania Padewska, Emilia Gaweł i Dominika Szymczyk z Zespołu Szkół Agro-Ekonomicznych w Karolewie pod czujnym okiem Pani Zamojdzin-Sobólskiej.
 

Zdjęcia i notatkę wykonała Stefania Padewska
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.