“Product, a Recipe”- eTwinning projekt we współpracy z Włochami i Francją

Posiłki … moment przyjemności, gdzie tradycje, kreatywność i techniki kulinarne mieszają się w celu jak najlepszego przygotowania dania. Uczniowie w ramach międzynarodowego projektu będą przygotowywać dania, napiszą listę składników oraz zaprezentują metody przygotowywania szkolnych dań. Zadaniem uczestników będzie również zaprezentować dania powstałych na bazie lokalnych produktów. Wymiana filmów wideo wzbogaci wiedzę uczniów nie tylko o nowoczesne technologie, ale również o przepisy i porady od ich rówieśników z innych krajów. Projekt realizowany jest w ramach innowacji pedagogicznej realizowanej w ZSAE pt: ”eTwinning i TIK-uczenie się języków obcych”.

A. Gwizdała

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.