Szkolenie KRUS w Karolewie

Oddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Bydgoszczy wraz z Okręgowym Inspektoratem Państwowej Inspekcji Pracy , Kujawsko-Pomorską Izbą Rolniczą i Kujawsko-Pomorskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego zaprosiły uczniów szkół rolniczych z Zespołu Szkół‚ Agro-Ekonomicznych w Karolewie do wzięcia udziału w Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie.

Celem konkursu jest krzewienie wśród uczniów zasad bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym. W dniu 17 października w ramach przygotowań do konkursu odbyło się szkolenie dla uczniów klasy III i IV czteroletniego technikum w zawodzie technik rolnik. Szkolenie przeprowadził inspektor OR KRUS Adam Dunajski.

 oprac. Andrzej Dubielewski

fot. Jarosław Runka

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.