IV miejsce w konkursie przedsiębiorczości w Bydgoszczy!!!

IV miejsce w konkursie przedsiębiorczości w Bydgoszczy!!!

Dnia 10 kwietnia 2017 roku w Zespole Szkół Handlowych w Bydgoszczy odbył się etap międzyszkolny XIV Międzyszkolnego Konkursu z Przedsiębiorczości pod hasłem „Młodzi w biznesie: Moja pasja = moja firma”. Zakwalifikowało się do niego tylko 7 zespołów z województwa kujawsko-pomorskiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy III Technikum Rolniczego tj. Adrian Marunowski, Paweł Kowalski, Damian Kwasigroch. Zespoły wykonały zadania praktyczne oraz przedstawiły wcześniej przygotowaną prezentację na temat: Moja pasja – Mój biznes. W finale zajęliśmy IV miejsce. Nasza szkoła otrzymała także Tytuł Liderem Międzyszkolnego Konkursu Przedsiębiorczości za najliczniejszy udział uczniów w eliminacjach konkursowych. Uczniom gratuluję!

Oprac.opiekun grupy - Aleksandra Górecka