Karolewo na podium na zawodach strzeleckich Zespołu Szkół Zawodowych w Koronowie!!!

Zawody były rozgrywane przez 2 dni, 6 kwietnia w kategorii seniorów i 7 kwietnia w kategorii gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.

Nasza szkoła wystawiła reprezentację w kategorii senior w nauczycielskim składzie: Katarzyna Lewandowska, Łukasz Najdowski i Wiesław Jakubowski oraz w kategorii szkół ponadgimnazjalnych w składzie: Paulina Holtz (IV tech.B), Filip Urbański (kl.IV tech.B) i Damian Wełniak (kl.III ZSZ).

W obu kategoriach udało nam się zająć drugie miejsca drużynowo. W kat. senior pierwsi byli strzelcy z ZSZ w Koronowie zdobywając 124 pkt ( my - 114 pkt ), a w kat. szkół ponadgimnazjalnych pierwsi byli strzelcy z LO w Koronowie. Również w klasyfikacji indywidualnej zajęliśmy drugie lokaty - Wiesław Jakubowski w kat. senior, a Filip Urbański w swojej. Nagrody zostały wręczone dnia 7 kwietnia w trakcie uroczystości związanych ze świętem patrona ZSZ w Koronowie gen. Stanisława Maczka.

Oprac. W. Jakubowski