XI Międzypowiatowy Konkurs Matematyczno-Fizyczny

XI Międzypowiatowy Konkurs Matematyczno-Fizyczny za nami! Brali w nim udział nasi przedstawiciele: Angelika Tecłaf i Paweł Kowalski z klasy III technikum. Patronat nad konkursem obejmował:
- Kujawsko-pomorski Kurator Oświaty
- Starosta Bydgoski
- Rektor Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
- Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy
 
Finał odbył się 8 kwietnia 2017 roku o godzinie 9.00 w Liceum Ogólnokształcącym im. Leona Wyczółkowskiego w Koronowie. Uczniowie musieli rozwiązać w ciągu 120 minut 4 zadania z matematyki i 4 zadania z fizyki. w tym roku było 20 uczestników tego konkursu z powiatu bydgoskiego, tucholskiego i nakielskiego. Dla wszystkich uczestników były nagrody.
 
Oprac.opiekun grupy Joanna Zielińska