Z życia naszego muzeum

W kwietniu odbyło się uroczyste otwarcie wystawy rękodzieła słuchaczek Uniwersytetu Trzeciego Wieku z WSG. Panie pod kierunkiem instruktora Barbary Hipnarowicz przygotowały prace o tematyce wielkanocnej. Wystawione zostały także dzieła dzieci z placówki opiekuńczo-wychowawczej. Wystawę oficjalnie otworzyli: pani Anna Ligman (wicedyrektor ZSAE Karolewo) oraz Adrian Freter (zastępca przewodniczącego SU). Licznych gości przywitał dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury z Dobrcza - pan Wiesław Raczkowski. Na wystawę przybyli: Radny Powiatu Tadeusz Zamłyński, Radny Gminy Jan Nieznalski, Radna Marzena Żmuda-Czekaj, Radny Stefan Sznajdrowski. Uroczystość uświetniła obecność uczniów i nauczycieli z ZSA-E Karolewo, dzieci z placówki opiekuńczo-wychowawczej, a także zainteresowanych mieszkańców Gminy Dobrcz. To nie pierwsza tego typu wystawa w Karolewie. Zachęcamy do częstego odwiedzania naszego muzeum!