Przeskocz do treści

Egzaminy maturalne


W poniedziałek 8 czerwca 2020 r. rozpoczynają się egzaminy maturalne.

W ZSAE w Karolewie egzaminy odbędą się w terminach:
poniedziałek 8 czerwca, godz. 9.00 - język polski PP
wtorek 9 czerwca, godz. 9.00 - matematyka PP
środa 10 czerwca, godz. 9.00 - język angielski PP
środa 10 czerwca, godz. 14.00 - język angielski PR
wtorek 16 czerwca, 9.00 - biologia PR

Prosimy uczniów o przybycie na 30-45 minut przed terminem egzaminu.
W związku z sytuacją epidemiczną w tym roku egzaminy maturalne muszą być przeprowadzane zgodnie ze specjalnymi wytycznymi przygotowanymi przez Centralną Komisję Egzaminacyjną, Ministerstwo Edukacji Narodowej i Głównego Inspektora Sanitarnego. Uczniowie są zobowiązani posiadać własne środki ochrony osobistej (maseczki, rękawice), własne przybory do pisania i rysowania oraz własny kalkulator (prosty).
Prosimy o zachowanie środków ostrożności związanych z występującym w Polsce koronawirusem.