Klasa IV technikum z wizytą na UTP!

Nasi maturzyści wzięli przed feriami udział w Drzwiach Otwartych zorganizowanych przez Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy. Tematem przewodnim tegorocznej edycji był wykład “Łatwiej, lepiej, skuteczniej – jak zdać maturę z matematyki”, który wygłosił Dariusz Kulma - nauczyciel matematyki z ponad 20-letnim stażem, autor m.in. serii książek dla maturzystów „Jak zdać maturę z matematyki?” Dodatkowo zaproszony gość prowadzi portal i fanpage dla maturzystów pod taką samą nazwą, z których korzystają uczniowie w całym kraju. Czwartoklasiści z ogromnym zainteresowaniem wysłuchali wystąpienia matematycznego pasjonata.

Mamy nadzieję, że ta wizyta zainspiruje ich do jeszcze większej pracy w przygotowaniach do zbliżającego się egzaminu maturalnego! Opiekunem wycieczki była pani Joanna Zielińska. W spotkaniu uczestniczył także pan dyrektor Stanisław Buś

fot.ze strony UTP