Przeskocz do treści

51 lat minęło…

W styczniu obchodziliśmy kolejną rocznicę przeniesienia Zespołu Szkół z Bydgoszczy do Karolewa. To już 51 lat! Klasa III technikum pod opieką pani Joanny Ryńskiej przygotowała na tę okazję wyjątkową uroczystość, którą oficjalnie otworzyła pani wicedyrektor Renata Jurak-Muziewicz. Prowadzący, czyli Stefania Padewska i Łukasz Paliga zaprezentowali młodszym koleżankom i kolegom historię szkoły, a później zaprosili przedstawicieli na quiz. W konkursie nie wzięły udziału klasy, które tego dnia były na praktykach. Zadania zostały sprawdzone przez panie Annę Ligman i Joannę Zielińską. I miejsce zdobyła klasa III technikum, II miejsce - klasa I branżowa SP i III miejsce - klasa IV technikum. Wszystkie klasy otrzymały dyplomy za udział, a najlepsi drobne upominki. Podczas uroczystości wysłuchaliśmy także wspomnienia Powrotu Bydgoszczy do Macierzy. Całemu spotkaniu towarzyszyła piękna muzyka i kameralna atmosfera. Na koniec wszyscy obejrzeli film o szkole.

Fot. Krzysztof Zalewski

Oprac. A. Ligman