Przeskocz do treści

Z Karolewa do Samociążka!

Klasa II technikum z Karolewa zintegrowana! Uczniowie z klasy pani Mirosławy Kalitowskiej wzięli udział w dwudniowej wycieczce do Samociążka (Ośrodek Julia). Opiekę nad młodzieżą sprawowały także panie: Magdalena Wanka i Magdalena Grabowska. Pierwszą atrakcją, pomimo niesprzyjającej październikowej pogody, był spacer do pobliskiego Koronowa. Następnie młodzież miała okazję sprawdzić się w rozwiązywaniu testów socjometrycznych - śmiechu nie było końca! Wiele radości sprawiła także niespodzianka przygotowana przez uczniów dla wychowawczyni z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej. Poduszka i kubek z napisem "Jeszcze zrobię z was ludzi" mówią same za siebie...! Dzień zakończyło ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz zorganizowana przez klasę dyskoteka. Drugi dzień rozpoczął się wizytą pana dyrektora Stanisława Busia, który przeprowadził z uczniami nietypową, terenową lekcję matematyki. Po tych zajęciach został jeszcze czas na gry i zabawy socjometryczne, pozwalające na  lepsze poznanie siebie. Było wspaniale! 

Oprac. Magdalena Wanka