Klasa II technikum – wygrała dofinansowanie na wycieczkę do Zakopanego!

W marcu nasza szkoła zaangażowała się w ogólnopolski konkurs organizowany przez Fundację Hotele Polskie Dzieciom pod tytułem „Narysuj swoje prawa”. W ramach niego chętne klasy przygotowały plakaty – rysunki, wycinanki lub wyklejanki, które miały opisywać wybrany artykuł Konwencji Praw Dziecka.

Okazało się, że w konkursie wzięło udział aż 2317 szkół z całej Polski i to właśnie Wasze koleżanki i Wasi koledzy z klasy II technikum zdobyli drugie miejsce! W nagrodę w październiku tego roku wyjadą razem z wychowawcą panią Joanną Zielińską na tydzień do Zakopanego. Wycieczka jest w 40% dofinansowana przez Fundację Hotele Polskie Dzieciom. Gratulujemy zwycięzcom!

Zachęcamy Was do udziału w licznych konkursach - zarówno tych szkolnych, jak i ogólnopolskich... - warto!


A. Ligman