W poniedziałek 15 stycznia 2024 r. w Zespole Szkół Agro-Ekonomicznych im. Bronisława Zamojdzina w Karolewie odbyło się robocze spotkanie dotyczące organizacji uroczystości 100-lecia szkolnictwa rolniczego na Pomorzu i Kujawach.
Spotkanie zaszczycili swoją obecnością: Wojciech Mojzesowicz – były Minister Rolnictwa oraz Ryszard Zarudzki – były Wiceminister Rolnictwa i aktualnie Wiceprezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Obaj Panowie są absolwentami naszej szkoły. Nasi goście razem z gospodarzem spotkania: panem dyrektorem Stanisławem Busiem oraz prezesem Stowarzyszenia Absolwentów – panem Januszem Wolskim omówili szczegółowy program uroczystości zaplanowanej na 25 maja br. Wskazano patronów honorowych i poszukiwano możliwości uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego obchodów.

W owocnej dyskusji poruszono m.in. temat dalszego rozwoju szkoły w Karolewie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.