XLVII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

Komitet Główny Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych poinformował o terminach, w których odbędą się poszczególne etapy XLVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w roku szkolnym 2023/2024.

Eliminacje Okręgowe XLVI edycji OWiUR – Zespół Szkół Ponadpodstawowych im.  Wincentego Witosa w Nawojowej

Zawody I stopnia (szkolne) zostały zaplanowane na 20 października 2023 r. Zawody II stopnia (okręgowe) 12-13 kwietnia 2024 r., a wielki finał, czyli zawody III stopnia (centralne) 24-25 maja 2024 r. Adresatami olimpiady są uczniowie liceów ogólnokształcących, techników, branżowej szkoły I stopnia i branżowej szkoły II stopnia.
Uczniowie będą startować w następujących 8 blokach tematycznych: agrobiznes, architektura krajobrazu, leśnictwo, mechanizacja rolnictwa, ogrodnictwo, produkcja roślinna, produkcja zwierzęca oraz weterynaria.

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w Olimpiadzie.

Szczegółowy plan etapu szkolnego w Karolewie poda wkrótce zespół nauczycieli przedmiotów zawodowych.

Testy z poprzednich lat można pobrać tutaj:—>https://www.agropolska.pl/olimpiada/dokumenty-do-pobrania/

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.