Przetarg – remont kapitalny instalacji elektrycznej w internacie

Informujemy, że na stronie platformazakupowa.pl ogłoszone zostało zapytanie ofertowe na wykonanie remontu kapitalnego instalacji elektrycznej w internacie.

Remont instalacji elektrycznej w części dotyczy budynku internatu (Budynek B, 1 piętro). Polegał będzie na demontażu starej instalacji, położeniu nowej, przebudowie zasilania rozdzielni głównej zgodnie z opracowaną dokumentacją remontu.
Wymagany jest udział w wizji lokalnej i zapoznanie się z dokumentacją projektową i budynkiem, w którym ma być dokonany remont w dn.4 lipca 2023 r. o godz. 12.00. Brak udziału w wizji lokalnej dyskwalifikuje oferenta z udziału w dalszej części postępowania.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.