Sobota, 20 maja – DRZWI OTWARTE -NOC MUZEÓW

Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób i tekst „Zespół Bronisława Szkół Agro-Ekonomicznych Zamojdzina im. w Karolewie III Noc Muzeów w Karolewie Festyn rekreacyjno-naukowy DRZWI OTWARTE w ZSAE KAROLEWO przedstawienie oferty edukacyjnej oraz pracowni szkolnych >ZWIEDZANIE SZKOLNEGO MUZEUM WYKŁADY: Politechnika Bydgoska, ODR Minikowo, astronomiczny pokaz nieba, Historia Miejsc Pamięci Narodowej WYSTĘPY: Karolaków, Orkiestry DÄtej z Dobrcza, United Guitars Kwiatów Jesieni Dobrcza ->STREFA ANIMACYJNA DLA DZIECI WYSTAWA SPRZĘTU ROLNICZEGO ->STOISKA kół gospodyń wiejskich, kół rękodzielniczych, Zagrody Kujawskiej zapewniamy dobrą zabawę smaczny poczęstunek! SERDECZNIE ZAPRASZAMY! Organizatorzy: Gminny Ośrodek Kultury DOBRCZ 20 maja 15:00-22:00”
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.