Infolinia dla 8-klasistów

Zapraszamy do skorzystania z nowej formy przekazania informacji o szkole dedykowanej dla aktualnych uczniów kl. VIII szkoły podstawowej.

W tygodniu 11-15 maja w godz. 9.00-14.00 możliwe będzie uzyskanie ogólnych informacji o szkole, szczegółów dotyczących rekrutacji do klas pierwszych.

Natomiast w dniach 18-22 maja w godz. 9-14 będzie możliwość porozmawiania z nauczycielami reprezentującymi poszczególne profile kształcenia (technik rolnik, technik architektury krajobrazu, technik ekonomista, technik weterynarii, technik żywienia i usług gastronomicznych). Jeden dzień przeznaczony będzie dla osób zainteresowanych branżową szkołą I stopnia (dawniej zawodową), liceum ogólnokształcącym dla dorosłych, szkołą policealną w zawodzie florysta oraz kwalifikacyjnym kursem zawodowym (prowadzenie produkcji rolniczej).