Przeskocz do treści

Zaproszenie

Zespół Szkół Agro-Ekonomicznych im. Bronisława Zamojdzina w Karolewie zaprasza w dniu 7 listopada 2019 roku na spotkanie z firmą ARTAGRO, która zaprezentuje produkty zatrzymujące wodę w glebie z przeznaczeniem dla rolnictwa klasycznego, techniki pasowej, ogrodnictwa, leśnictwa. ARTAGRO jest jedynym producentem w Polsce i sprzedaje swoje opatentowane produkty w całym świecie. Spotkanie odbędzie się w Zespole Szkół Agro-Ekonomicznych  w Karolewie gmina Dobrcz   o godz. 12.00 w sali nr  23A, budynek nr 3. Problematyka, która zostanie zaprezentowana, kierowana jest do wszystkich zainteresowanych problemem suszy glebowej. Organizator zaprasza młodzież, rolników, leśników, pracowników służb doradczych, grupy producenckie i wszystkich zainteresowanych. SPOTKANIE MA CHARAKTER OTWARTY