KAROLEWO W RANKINGU OLIMPIJSKIM.

W czasopiśmie edukacyjnym "Perspektywy ogłoszono rankingi szkół ponadgimnazjalnych za rok 2018. Mam przyjemność poinformować, że w tzw. rankingu olimpijskim Czteroletnie Technikum wchodzące w skład Zespołu Szkół Agro-Ekonomicznych im. Bronisława Zamojdzina w Karolewie sklasyfikowane zostało na 148. miejscu w kraju i 14. w województwie kujawsko-pomorskim. Umieszczenie szkoły w rankingu jest efektem sukcesów odniesionych przez uczniów ZSAE w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Trzech uczniów z Karolewa dotarło do finału centralnego olimpiady we Wrocławiu, jeden z nich został laureatem. Jest to poważny sukces szkoły, na który wpływ mieli uczniowie, ich nauczyciele i rodzice.
Rywalizację krajową wygrało XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie, a w województwie Liceum Akademickie UMK w Toruniu.
 
Szczegóły dotyczące rankingu można znaleźć na stronie: http://technika.perspektywy.pl/2019/ranking/ranking-szkol-olimpijskich-2019