Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych – etap szkolny


Informujemy, że 43. edycja Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych rozpocznie się 26 października 2018 r.

W tym dniu odbędą się w całej Polsce eliminacje szkolne (I etap). Zwycięzcy na szczeblu szkolnym reprezentować będą szkołę w eliminacjach okręgowych (woj.kujawsko-pomorskie i pomorskie), natomiast III etap to zawody finałowe, które mają charakter ogólnopolski.

Uczniowie naszej szkoły mogą brać udział w 7 blokach tematycznych:

  1. architektura krajobrazu,
  2. agrobiznes,
  3. gastronomia,
  4. technologia żywności,
  5. mechanizacja rolnictwa ,
  6. produkcja zwierzęca,
  7. produkcja roślinna.
    Zachęcamy do udziału w konkursie uczniów wszystkich klas technikum, ale również mile będą widziani uczniowie szkoły branżowej I stopnia (zasadniczej szkoły zawodowej). Przypominamy, że ubiegłoroczna Olimpiada zakończyła się wielkim sukcesem ZSAE. Do wrocławskiego finału ogólnopolskiego awansowało 3 uczniów naszej szkoły, spośród których jeden został laureatem.Więcej o Olimpiadzie na stronie: https://www.agropolska.pl/olimpiada/
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.