Przeskocz do treści

II miejsce uczniów z Karolewa w konkursie gastronomicznym w Minikowie!

Targi Turystyczno-Ogrodnicze „Lato na Wsi” w Minikowie są wielotematyczną imprezą, o charakterze edukacyjno-promocyjnym mającą na celu promocję działalności pozarolniczej oraz dziedzictwa kulturowego i kulinarnego województwa kujawsko-pomorskiego. Wystawom towarzyszy szereg konkursów m.in. konkurs gastronomiczny "Nasze kulinarne dziedzictwo - smaki regionów", w którym przedstawiciele Zespołu Szkół Agro-Ekonomicznych w Karolewie zajęli II miejsce! Sebastian Rokita i Piotr Wiśniewski z klasy III technikum przygotowali sałatkę z wędzonego pstrąga i polędwiczki wieprzowe z wędzoną śliwką. Nagroda to voucher na udział w warsztatach serowarskich o wartości 600 złotych dla grupy dwunastu osób! Do konkursu uczniów przygotowała pani Mirosława Kalitowska. Gratulujemy!