Przeskocz do treści

Spotkanie z olimpijczykami

W środę 25 kwietnia 2018 r. dyrektor ZSAE w Karolewie zaprosił na okolicznościowe spotkanie wszystkich uczniów i ich opiekunów, którzy reprezentowali szkołę na eliminacjach okręgowych Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, która odbyła się w naszej szkole 20 kwietnia.

Podczas rozmowy przy kawie i ciastkach podkreślono, że uczniowie ZSAE wypadli w eliminacjach okręgowych znakomicie. Awans do wrocławskiego finału Olimpiady wywalczyło aż trzech uczniów (rekordowe osiągnięcie). Uczestnicy spotkania byli już myślami we Wrocławiu, gdzie  walka o prestiżowy tytuł laureata będzie z pewnością wyrównana i odbywać się będzie na najwyższym poziomie.

Rozmawiano również o przygotowaniach do finału.

Przypominamy, że szkołę 20 kwietnia reprezentowali:

produkcja zwierzęca - Marunowski Adrian   - awans do finału
produkcja roślinna - Mosiński Mariusz   - awans do finału
mechanizacja rolnictwa  - Kowalski Paweł   - awans do finału
gastronomia - Marcin Redzimski
agrobiznes - Marcin Januszewski
architektura krajobrazu - Patrycja Jankowska
technologia żywności (konkurs odbył się w Trzciance woj. wielkop.) -Angelika Tecłaf

Składamy gratulacje naszym uczniom, ich rodzicom oraz nauczycielom, którzy nadzorowali przygotowania uczniów do konkursu (Zbigniew Dolny, Andrzej Dubielewski, Aleksandra Górecka, Karolina Jendrzejewska, Mirosława Kalitowska i Anna Zamojdzin)