Studniówka 2018

"Dojrzałość to nie kwiat to jest owoc, Do kwiatu się dorasta, Do owocu dojrzewa..." - klasa IV technikum swój pierwszy dorosły bal ma już za sobą! "To właśnie od nas zależy w jaki sposób w to dorosłe życie wejdziemy, dlatego bardzo cieszymy się z tego, że jesteście tutaj razem z nami, aby uczcić ten magiczny, przełomowy wieczór" - zwrócili się do nauczycieli i gości prowadzący uroczystość Marcin Redzimski i Paweł Kowalski. Uroczystość odbyła się w Pruszczu w Gościńcu przy Młynie.

Magiczny wieczór rozpoczął się od przemówienia pana dyrektora Stanisława Busia, który życzył uczniom udanej zabawy oraz sukcesów na egzaminach. Patryk Głowiński fragmentem "Pana Tadeusza" zaprosił wszystkich nauczycieli i gości do poloneza: "Moi drodzy, poloneza czas zacząć!" Klasa IV technikum zaprezentowała także układ przygotowany przez ucznia klasy Jacka Remusa do kompozycji Bartosza Chajdeckiego. Kolejnym punktem programu były podziękowania dla dyrektora, nauczycieli i rodziców. Pani Żaneta Bojarska w imieniu wszystkich rodziców wygłosiła wzruszające przemówienie. Niespodzianką dla nauczycieli był występ artystyczny, który zaangażował prawie całą klasę. Uczniowie przedstawili swój pierwszy dzień w szkole i lekcje z poszczególnymi nauczycielami. Po tym humorystycznym akcencie przyszedł czas na wzruszające i gorące podziękowania dla wychowawcy klasy pani Anny Ligman: "Dziękujemy pani, że mogliśmy być dla pani najpierw małymi, a potem dużymi dziećmi..." - mówił uczeń klasy Paweł Kowalski. 

Nad oprawą muzyczną czuwał pan Tomasz Berent, który urozmaicił zabawę licznymi konkursami. Zabawa w Gościńcu przy Młynie trwała do białego rana...

 oprac. klasa IV technikum ZSAE Karolewo