Przeskocz do treści

Nasi uczniowie na podium – biegi przełajowe!

29 września w Białych Błotach odbyły się indywidualnie biegi przełajowe o Mistrzostwo Powiatu szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Uczniowie ZSA-E w Karolewie zajęli pierwsze cztery miejsca w kategorii dziewcząt. Bieg miał dramatyczny przebieg. Na niespełna 100 m przed metą prowadząca bieg Dominika Stec upadła. Wygrała go Joanna Grubicka. Druga była Emilia Gaweł. Trzecia przybiegła Weronika Grucka. Tuż za podium uplasowała się na 4 miejscu Paulina Borchacz. Wszystkie z naszej szkoły. Wśród chłopaków najszybszy był Robert Mikulski, który zameldował się na szóstej pozycji. 7. Jakub Czajka, 9. Radosław Smoliński, 11. Oliwier Staśkowiak. Dobrze wróży to na przyszłość, ponieważ są to uczniowie klas pierwszych .

Oprac. Opiekun grupy Waldemar Woźniak
fot. Joanna Ryńska