Karolewo pożegnało zimę!

W ramach podsumowania sezonu zimowego uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w licznych konkursach artystycznych. Kiedy jeszcze na terenie szkoły leżał śnieg, wszystkie klasy zrobiły sesje zdjęciowe w ramach akcji: „Nasza klasa w zimowej odsłonie”. Do organizatora konkursu, czyli pani Anny Ligman, wpłynęło ponad trzydzieści zdjęć, z których dziennikarz pan Krzysztof Pardo wybrał cztery najlepsze i najbardziej oryginalne. Okazało się, że były to zdjęcia dwóch klas: pierwsze i czwarte miejsce przypadło klasie I zasadniczej, natomiast drugie i trzecie klasie III technikum. W kategorii indywidualnej wygrał Krzysztof Zalewski, uczeń klasy I technikum.

Kolejnym etapem przygotowań do wiosny było strojenie sal lekcyjnych. Jury w składzie: pani Katarzyna Lewandowska i pani Joanna Ryńska wybrało salę nr 10 należącą do klasy III technikum. Była najbardziej kolorowa i oryginalnie przyozdobiona, a na uwagę zasługiwały ręcznie robione kwiaty.  Wyróżnienie zdobyły klasy: I i II technikum. Podczas Pierwszego Dnia Wiosny, czyli 21 marca odbył się pokaz, na którym chętne klasy zaprezentowały swoje pomysły na Panią Wiosnę. W rytmie wiosennej muzyki uczniowie powiedzieli kilka słów na temat przygotowań do pokazu, komplementowali swoje przedstawicielki lub odczytywali wierszyki. Nagrodę za najbardziej kolorową Panią Wiosnę, w którą wcieliła się Karolina Nitka, otrzymała klasa II technikum. Wyróżnienie zdobyły klasy: I technikum (Patryk Maruński) oraz III technikum (Agnieszka Łaszkowska).

Pod koniec tego kolorowego dnia jury oceniające opiekunowie samorządu uczniowskiego, czyli pani Katarzyna Lewandowska i Joanna Zielińska – wyróżniły klasę, która miała na sobie najwięcej elementów wiosennych: była to klasa III technikum – gratulujemy wygranej! W ten oto sposób samorząd uczniowski w Karolewie ogłosił oficjalne otwarcie sezonu wiosennego w swojej szkole!

Oprac. Anna Ligman

Fot. Joanna Zielińska

SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC