WSPANIAŁY WYSTĘP UCZNIÓW ZSAE KAROLEWO!!!

27.11.2016

W dzisiejszym dniu w Domu Kultury "Ostoja" w Serocku miał miejsce niecodzienny koncert pt. "Ocalić od zapomnienia". Wśród wielu wykonawców i piosenkarzy pojawili się także nasi uczniowie z recytacją utworów zespołu Led Zeppelin - w języku angielskim oraz polskim. Tymi dzielnymi, zdolnymi oraz zaangażowanymi uczniami byli: Julia Pawłowska (kl. II technikum), Patrycja Złotowska (kl. II technikum) oraz Marcin Redzimski (kl. III technikum). Jako duchowe wsparcie dla naszych reprezentantów pojawili się także: Patrycja Jankowska (kl. III technikum), Ewelina Holtz (kl.III technikum) oraz Adrian Freter (kl. II technikum, zastępca przewodniczącego SU - obecny zawsze i wszędzie:).

Uczniom gratulujemy pięknego występu, a rodzicom tak wspaniałych dzieci!

Magdalena Wanka

dscf0518 dscf0509