XLI Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych – szkolne eliminacje: WYNIKI

W dniach 21-22 października odbyły się w naszej szkole eliminacje XLI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Składały się one z dwóch części, a udział w nich wzięło siedemdziesięciu uczniów Zespołu Szkół. Pierwsza część polegała na rozwiązaniu testu pisemnego zawierającego 60 zadań. W części drugiej uczestnicy przystąpili do wykonania trzech zadań praktycznych. W wyniku przeprowadzonych eliminacji do drugiego (okręgowego) etapu olimpiady zakwalifikowano następujących uczniów:

 

- produkcja roślinna: Mariusz Mosiński, klasa II tech.rolniczego
- produkcja zwierzęca:Mateusz Chmiel, klasa II tech.rolniczego
- mechanizacja rolnictwa: Paweł Kowalski,klasa III tech.rolniczego
- architektura krajobrazu: Patrycja Jankowska, klasa III tech.architektury krajobrazu
- gastronomia: Angelika Tecłaf, klasa III tech.żywienia i usług gastronomicznych

Gratulujemy zwycięzcom! Eliminacje okręgowe odbędą się w dniach 21-22 kwietnia 2017 roku, natomiast centralne - 2-3 czerwca 2017 roku.

dsc_0004dsc_0003dsc_0001

Oprac. Andrzej Dubielewski
fot. Patryk Kortas