Międzygalaktyczna Wigilia w Karolewie

Międzygalaktycznie, kreatywnie i ze śpiewem na ustach – tak wyglądało wigilijne spotkanie w Karolewie! W świąteczny nastrój wprowadzili wszystkich prowadzący uroczystość: Weronika Grzybowska i Adrian Mik z klasy 2 branżowej, a do wspólnego kolędowania zachęcił chór złożony z 2 technikum po gimnazjum i po szkole podstawowej oraz uczniowie z 2 technikum. Nad szkolnymi Jasełkami czuwała pani Renata Gralik. Korzystając z tej magicznej chwili, samorząd szkolny podziękował koleżankom i kolegom, którzy włączyli się w akcję charytatywną z okazji Dnia Pluszowego Misia, a także wręczył upominki organizatorom ostatniej szkolnej dyskoteki. Nie zabrakło nagród za konkurs fotograficzny, turniej gry w warcaby oraz olimpiadę przedsiębiorczości. Klasy: 1 technikum G, 1 technikum SP, 1 branżowa G, 2 technikum oraz 2 branżowa popisały się także swoją kreatywnością i pomysłowością, prezentując klasowych Mikołajów! Wszyscy reprezentanci otrzymali piękne certyfikaty przygotowane przez zastępcę przewodniczącego SU – Radka Sabiniarza z klasy 3 technikum. Nie zabrakło wigilijnej poezji oraz wielu ciepłych życzeń płynących od dyrekcji szkoły: pana dyrektora Stanisława Busia oraz pani wicedyrektor Renaty Jurak-Muziewicz. My również życzymy wszystkim zdrowych, pogodnych świąt, pomyślnego Nowego Roku, a także wielu miłych chwil spędzonych w gronie najbliższych!
Organizatorzy uroczystości: klasa 2 branżowa z wychowawcą panią Anną Ligman. Fot. Kamil Sikora (2br) i Kamil Sobolewski (2 br)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.