WSPÓŁPRACA ZSAE KAROLEWO Z FIRMĄ DROBEX

25 kwietnia 2023 roku w Karolewie odbyło się uroczyste podpisanie umowy o współpracy pomiędzy firmą Drobex z Solca Kujawskiego i Zespołem Szkół Agro-Ekonomicznych im Bronisława Zamojdzina w Karolewie.

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i tekst „ZespółSzkół Zespół Agro-Ekonomicznych im.BronisławaZamoj Karolewo o8 86-022 Dobrcz tel. 507 748 901 Zespół Szkół oidzina Agro-Ekonomicznych wka Vdrobex Kujaw Eer”

Firmę Drobex reprezentowali prezes zarządu pan Czesław Frischke oraz pani Anna Frischke-Szulc, dyrektor zarządzający. Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia przez panią Annę Frischke-Szulc bogatej prezentacji działalności firmy wraz z filmem.

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby i tekst

W II części pan Czesław Frischke wspominał czasy pobytu w naszej szkole, gdyż jest jej absolwentem oraz przedstawił swoje wieloletnie przemyślenia dotyczące prowadzenia firmy. Ciekawym fragmentem tego spotkania była seria pytań zadawanych przez uczniów i udzielanie odpowiedzi przez przedstawicieli Drobexu. Spotkanie trwało ponad półtorej godziny i zakończyło się podpisaniem umowy o współpracy, którą podpisali Czesław Frischke – prezes zarządu firmy Drobex oraz Stanisław Buś- dyrektor szkoły w Karolewie.

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i tekst

Spotkanie zakończyło się degustacją wyrobów firmy Drobex.

Może być zdjęciem przedstawiającym 10 osób, ludzie uczą się i tabela

Szkoła oprócz bieżącej współpracy z pracodawcami realizującymi praktyki dla uczniów szkoły branżowej i technikum posiada podpisane umowy o współpracy z ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Minikowie, z Politechniką Bydgoską oraz z firmą Drobex. Pozwoli to na bogatszą pracę szkoły w oparciu o elementy doradztwa, nauki i biznesu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.