ORDER UŚMIECHU DLA NASZEGO KSIĘDZA KATECHETY

Miło nam poinformować, że ksiądz Andrzej Danielski, katecheta w ZSAE w Karolewie, otrzymał niezwykłe wyróżnienie.

Ks. Andrzej Danielski odebrał odznaczenie Orderu Uśmiechu. Uroczystość wręczenia odbyła się 1 lutego podczas gali w szkole podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Osieku koło Brodnicy (diecezja toruńska). W czasie uroczystości, laureat tradycyjnie wypił z uśmiechem szklankę soku z cytryny. Order Uśmiechu jest wyróżnieniem niezwykłym. Przyznawany jest w przez Międzynarodową Kapitułę Orderu Uśmiechu, mieszczącą się w Warszawie. Spośród kandydatur nadesłanych przez dzieci z całego świata Kapituła wybiera laureatów. Kawalerem Orderu Uśmiechu zostaje dorosły, którego działalność jest wyjątkowa, nietuzinkowa i przynosi dzieciom najwięcej radości.

Zachęcamy do przeczytania artykułu
(link–>): https://stacja7.pl/z-kraju/ksiadz-od-usmiechu/

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.