Konkurs dietetyczny w Karolewie

Każdego roku klasy czwarte technikum żywienia i usług gastronomicznych z Zespołu Szkół Agro-Ekonomicznych w Karolewie biorą udział w podsumowaniu pracy z przedmiotów zawodowych organizowanym przez nauczyciela panią Mirosławę Kalitowską. Tym razem, obecna klasa czwarta, zmierzyła się z tematem: “Diety alternatywne”. Wszyscy uczniowie przygotowali eseje, referaty na temat różnego typu diet. Do kolejnego etapuprzeszły prace: Katarzyny Bojarskiej, Agnieszki Łaszkowskiej, Kingi Urbańskiej i Angeliki Tecłaf. W finale znalazły się dwie uczennice: Kinga i Angelika. Ich zadaniem było wystąpić przed jury w składzie: pani Mirosława Kalitowska, pani Monika Wójcicka, pani Anna Ligman oraz uczennica klasy III technikum – Julia Pawłowska. Oceniane były: merytoryka oraz sposób przedstawienia tematu. Główna nagroda, czyli książka dotycząca naturalnego żywienia oraz 100 zł trafiły do Angeliki Tecłaf. Gratulujemy zwyciężczyni oraz wszystkim uczestnikom! Życzymy powodzenia na egzaminie zawodowym!

oprac. Anna Ligman
fot. Marcin Redzimski

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.