ŚWIADECTWA DOJRZAŁOŚCI DLA ABSOLWENTÓW Z KAROLEWA!

Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób

Piątek 7 lipca był bardzo miłym dniem dla tegorocznych absolwentów Technikum w Karolewie. Punktualnie o godz. 11.00 ogłoszono w szkole wyniki matur i wręczono świadectwa dojrzałości. Atmosfera spotkania była bardzo sympatyczna, ponieważ nasi maturzyści uzyskali bardzo dobry współczynnik zdawalności matury: 87,5 %. Ceremonia odbyła się w gabinecie dyrektora (p. Stanisława Busia), a uczestniczyli w niej wicedyrektor (p. Renata Jurak-Muziewicz), kierownik kształcenia praktycznego (p. Andrzej Dubielewski), wychowawca klasy (p. Katarzyna Lewandowska) i nauczyciele przygotowujący w tym roku do egzaminów maturalnych (p. Małgorzata Kaźmierczak – język polski, p. Joanna Zielińska – matematyka, p. Agnieszka Gwizdała – język angielski). Radość z otrzymanych świadectw umilił słodki poczęstunek oraz gratulacje przygotowane dla maturzystów przez Politechnikę Bydgoską. Warto nadmienić, że po kilku latach pracy nad podnoszeniem wyników matur uzyskaliśmy bardzo dobry wynik: najwyższy w powiecie bydgoskim i dobrze prezentujący się na liście wyników szkół w naszym województwie. Dla porównania w skali kraju maturę zdało 74,6% absolwentów techników (wg danych CKE). Gorąco zachęcamy wszystkich uczniów do systematycznej pracy i uzyskania w przyszłości równie wysokich wyników egzaminacyjnych, a naszym tegorocznym absolwentom życzymy powodzenia w dalszej karierze zawodowej i naukowej!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.