Narodowe Święto Niepodległości

Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Karolewie rozpoczęły się już 9 listopada. Podczas lekcji wychowawczych tradycyjnie odbyły się sztafetowe biegi niepodległości. W pięknej parkowej scenerii rywalizowały sztafety w 4-osobowych klasowych składach. Po emocjonujące, ambitnej walce zwyciężył team z kl. 3t, wygrywając z ambitnie walczącą klasą 4tS i kl. 2t.

W czwartek 10 listopada zgodnie z tradycją odśpiewaliśmy wspólnie przy tablicy patrona szkoły hymn narodowy. Warto nadmienić, że akompaniament zapewnił nasz muzyk p. Romuald Graul za pomocą akordeonu.

Kolejne wydarzenia związane z listopadowym świętem to test historyczny dla wszystkich klas i wręczenie nagród za etap szkolny Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, co nastąpi 16 listopada br.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.