Z żałobnej karty…

Informujemy, że w wieku 70 lat zmarł emerytowany nauczyciel Zespołu Szkół Agro-Ekonomicznych im. Bronisława Zamojdzina w Karolewie
Pan LUDWIK JOŃCZYK.

Był nauczycielem przedmiotów zawodowych, specjalizował się w produkcji zwierzęcej. Był wielkim miłośnikiem koni, jego pasją było również rysowanie. W pamięci nauczycieli pozostał jako osoba wspierająca organizację wielu uroczystości szkolnych pod względem plastycznym.
Od 6 lat przebywał na emeryturze, ale utrzymywał regularne kontakty ze szkołą. Za swoja pracę wyróżniany był nagrodami dyrektora szkoły. Otrzymał również honorową odznakę “Zasłużony dla Rolnictwa” nadaną przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Przez uczniów wspominany był jako nauczyciel bardzo wymagający, ale sprawiedliwy.

Pogrzeb ś.p. Ludwika Jończyka odbędzie się w środę 4 grudnia o godz. 11.30 na Cmentarzu Parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa, ul. Rynkowska 5 w Bydgoszczy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.