ZŁOTY MEDAL dla Justyny Łazarz z klasy I zasadniczej !!!

ZAWODY POWIATOWE W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH PRZYŁĘKI gm. BIAŁE BŁOTA 2016.10.03 W STRUGACH DESZCZU I NA ZALANYCH TRASACH BIEGOWYCH W LESIE W PRZYŁĘKACH GM. BIAŁE BŁOTA NASI SPORTOWCY ZDOBYLI 2 MEDALE I 6 DYPLOMÓW.

DZIEWCZĘTA:

1 miejsce- Justyna Łazarz – medal i dyplom

3 miejsce – Julia Pawłowska – medal i dyplom

4m. Marta Grucka – dyplom

5m. Kamila Chilla – dyplom

6m. Kamila Łazarz -dyplom

 

CHŁOPCY:

5m. Dawid Stachowicz – dyplom

Pozostali podwyższyli rekordową liczbę startujących w zawodach ponadgimnazjalnych z czego organizatorzy byli bardzo zadowoleni. Z naszej szkoły pobiegło aż 13 chłopców. Udział też wzięli: Kacper Kujawa, Jacek Remus, Bartosz Ligocki, Damian Wełniak, Bartosz Pięta, Dominik Kaźnica, Karol Tomaszewski, Maciej Zalewski, Łukasz Piskorowski, Adrian Marunowski, Karol Kaźmierczak i Dorian Neumann. Pierwsza piątka jedzie na zawody wojewódzkie dnia 7.10.2016 w Fordonie.

Zdjęcia i notatkę wykonał: Waldemar Woźniak

jhj

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.