Trzecia technikum – w nagrodę do kina!

Klasa trzecia technikum, która w roku szkolnym 2015/2016 wygrała Turniej Klas spędziła upalny wrześniowy piątek poza murami naszej szkoły – w Bydgoszczy.

Dzień, zorganizowany przez wychowawcę klasy panią prof. Annę Ligman, rozpoczął się od spaceru jednymi z najstarszych ulic miasta. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. Przechodząc obok Teatru Polskiego i Filharmonii Pomorskiej, klasa przeniosła się do Cinema-City, gdzie zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami podzielona została na dwie grupy. Uczniowie, kierując się własnym gustem filmowym, wybrali dwa różne seanse: film “Nerve” oraz “Mechanik”. Bilety do kina – w ramach nagrody -były finansowane z Funduszu Rady Rodziców. Klasie towarzyszyła też pani profesor Katarzyna Lewandowska.

Oprac. A. Ligman

14398086_1095573143852884_1967762831_n

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.